top of page
 • Yemeklerinizde hangi markaları kullanıyorsunuz? Ne kadar doğal olabilir ki?
  Vip yemek olarak salçada Tat, Tamek, Tukaş Ayçiçek yağı olarak Biryağ, Yudum Tüm süt ürünlerinde Sütaş Bakliyat grubunda Övünç ve Pırlanta bakliyat Baharat grubunda Arifoğlu ve İnci Et ürünlerinde Namet, Ekol et Tavuk ürünlerinde Şen piliç gibi saygın markalar ile çalışmaktayız. Farklı bir ürün markası kullanılmamaktadır. Meyve ve sebzelerimizi İstanbul halinden günlük ve taze olarak temin etmekteyiz. Firmamız İstanbul Gıda Borsası üyesidir. Üretimimizde asla kimyasal katkı ya da tatlandırıcı kullanmamaktayız. Ayrıca Metrogross marketin noktaya servis özel müşterisiyiz.
 • Paket yemekler yenilebilir sıcaklıkta mı geliyor?
  *Paket yemeklerimiz ılık ya da soğuk olarak sizlere teslim edilir. Yolda geçen süre yemeğin ısısını düşürmektedir. Mikrodalga fırın ile ısıtılarak tüketilmelidir.
 • Memnun kalmazsam ödememi 30 gün için toplu yaptığım halde paramı geri iade alabilir miyim?
  *Paket yemeklerimizi deneme yemeği olarak öncelikle 1 günlük alabilirsiniz. Emin olamazsanız ve memnun kalmazsanız ödeme yapmış olmanıza rağmen geri kalan yemek ücretleriniz iade edilir. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal ettirebilirsiniz.
 • Abonelik adresimi değiştirebilir miyim?
  *Paket yemeklerimiz İstanbul içine servis edilmektedir. İstanbul içinde her zaman adres değişikliği yapabilirsiniz.
 • Kişiye özel glutensiz veya diyet yemek üretebiliyor musunuz?
  Doktorunuzun veya diyetisyeninizin özel bir mönü şablonu varsa ayrıca özel bir anlaşma yapılarak üretmemiz mümkündür. Standart bir diyet mönümüz bulunmamaktadır.
 • Yemek mönülerini nasıl oluşturuyoruz? İstediğimizi yiyebiliyor muyuz?
  *Mönülerimizi buraya tıklayarak görebilirsiniz. Beğendiğiniz takdirde online satınalarak hizmete dahil olabiliyorsunuz. Kişiye özel üretim yapmadığımız için mönülerin dışında size özel yemek gönderemiyoruz.
 • Ön ödeme yapınca 30 gün boyunca yemek almak zorunda mıyız?
  *Hayır. İstediğiniz günlerde yemek alabilir bir yıl içerisinde yemek haklarınızı kullanabilirsiniz. 30 adet mönü alma hakkınızı ister 1 günde ister 1 yılda kullanabilirsiniz.
 • Paketleri normal fırında ısıtabilir miyim?
  *Maalesef kaplarımız sadece mikrodalga fırınlar için uygundur. Normal fırına atılmamalıdır.
 • Birden fazla abonelik almak istediğimde fiyat indirimi yapılabiliyor mu?
  Maalesef paket yemeklerimizin sayı kaç olursa olsun online alınması gerekmektedir. Ekstra bir indirim yapılamamaktadır. Yerinde üretim veya taşıma yemek için ayrıca teklif oluşturabiliriz.
 • Saat kaçta yemekler teslim ediliyor?
  *Aboneliğinizi satınaldıktan sonra saat belirtirseniz istediğiniz saate uymaya çalışırız. Yemeklerimiz soğuk gönderildiği için genellikle öğlen öncesi teslim edilmektedir.
 • Minimum sipariş tutarınız nedir?
  *Paket yemeklerimizde herhangi bir sayı sınırlaması yoktur. Sadece İstanbul ili sınırlarına hizmet vermekteyiz.
 • Son anda siparişimi iptal ettirebilir miyim?
  *Paket yemeklerimiz sabah servise çıktığı için üretilen yemek iptal edilememektedir. Ancak bir gün öncesinden bildirmeniz durumunda üretim ve servise müdahale edebilmekteyiz.
 • Haftasonu yemek alabiliyor muyum?
  Önceden bilgi vermek kaydıyla haftasonu da yemek alımınızı sağlayabilmekteyiz.
bottom of page